STAG Fest 2019 успішно завершено!

STAG Fest 2019 стартував у квітні, а вже за кілька місяців було оголошено переможців, які і відправились у п’ятиденне турне до Польщі. Змагання за звання найкращих, було традиційно організовано компанією «Авто Газ Глобал Трейдінг» (офіційний постачальник обладнання авторизованих сервісних центрів STAG мережі СТО PROFIGAS і ексклюзивний дистриб'ютор TM STAG в Україні) спільно з компанією AC Spolka.

Десант кращих представників бізнесу ГБО побував на заводі AC Spolka, відвідав науково-дослідний центр компанії та одну з зразкових автогазових СТО STAG. А після насиченої робочої програми з конференціями та живим спілкуванням з інженерами та розробниками ГБО компанія переможців змогла дійсно відпочити. Серед розваг були і перегони на картах, і відвідування місцевого музею ретро-техніки, і турнір з боулінгу.

П'ять днів захопливої подорожі пролетіли як один подих і ми точно знаємо, що на пам'ять про цікаву поїздку у всіх фіналістів STAG FEST на довгі роки залишаться прекрасні спогади, фото і пам'ятні подарунки. А всі бажаючі прийняти участь у такому грандіозному конкурсі вже можуть починати підготовку до STAG Fest 2020!!!

STAG Fest 2019 успішно завершено!

Bars Search Phone Arrow down Super ellipses Times solid Plus solid File Book Monitor File download