STAG: краще ГБО для будь-яких рішень

Польська компанія AC S.A. - є безперечним лідером в сфері виробництва високоякісного ГБО. На автомобільному ринку цей польський виробник присутній вже більше 30 років і за цей час освоїв безліч різних видів продукції. Але на сьогоднішній день основним є ГБО STAG, яке відоме у всьому світі.

Популярність ГБО STAG цілком закономірна, адже виробник регулярно вдосконалює свою продукцію і постійно пропонує інноваційні рішення завдяки власним науково-дослідному центру і величезному штату інженерів. На сьогоднішній день з конвеєра компанії сходить повний спектр газобалонного обладнання: електронні блоки керування, пропан-бутанові редуктори, газові форсунки, емулятори, перемикачі бензин/газ, проводки, балони, діагностичні автосканери і багато іншого.

Електронні блоки керування STAG

STAG GoFast - бюджетне рішення для авто з 4 циліндровими двигунами з розподіленим інжекторним впорскуванням палива. Блок керування STAG GoFast можна встановити на автомобілі з нескладною електронікою, при цьому налаштування системи дуже спрощено. Таких просунутих функцій як OBD адаптація і автоадаптація тут немає. Зчитування, а точніше визначення кількості оборотів двигуна проводиться без підключення до штатного датчику. Але навіть без цих функцій STAG GoFast користується великою популярністю серед установників і автомобілістів, як бюджетне, але надійне рішення. Найчастіше його встановлюють на автомобілі до 2010 року, хоча і для багатьох сучасних авто STAG GoFast цілком підходить.

Базовим в лінійці електроніки STAG Q-покоління є STAG QBOX BASIC. Цей блок керування реалізований на 32-бітному процесорі і має практично всі функції, необхідні для монтажу ГБО на сучасний автомобіль. Серед найбільш затребуваних варто відзначити довпорскування бензину, зміна послідовності впорскування, поліпшені можливості діагностики. При цьому дана електроніка використовується для установки на 4 циліндрові мотори з розподіленим впорскування палива і за час експлуатації зарекомендувала себе тільки з кращого боку.

STAG QBOX Plus (STAG QNEXT Plus) - блоки управління преміум-сегменту, що відрізняються конструктивним виконанням роз'єму і поєднують в собі найбільш просунуті функції газобалонного обладнання. У STAG QBOX Plus кутове розташування інтерфейсу, а у STAG QNEXT Plus прямий роз'єм. Зроблено така відмінність виключно для зручності монтажу. Обидва цих блоки керування мають такий розширений функціонал як OBD автоадаптація, система автоадаптаціі ISA3, автоматичний скидач помилок штатної системи, накладення палива в момент перемикання з бензину на газ і навіть вбудований емулятор рівня палива. Такий функціонал дозволяє в повній мірі реалізувати безпроблемну роботу ГБО STAG на нових і сучасних 4 циліндрових моторах з розподіленим впорскуванням палива.

Для багатоциліндрових моторів польський виробник пропонує в якості «бюджетного» рішення електроніку STAG QMAX BASIC. У цьому ЕБК немає OBD автоадаптаціі, але є система автоадаптаціі ISA3. Таким чином блок може бути змонтований на машини де OBD протокол не читається або несумісний. При цьому карта корекції не залежить від корекції оборотів щодо часу впорскування. Збір зразковоъ карти часу впорскування бензину виконується з урахуванням температури двигуна.Elektronika.png

А найбільш просунутим рішенням для 5-8 циліндрових двигунів є електронний блок керування STAG QMAX PLUS. Серед доступних функцій варто виділити можливість вибору способу автоадаптаціі OBD або ISA3, обслуговування інтерфейсу CAN і K- LINE згідно OBD2 / EOBD, накладання палива в момент перемикання. Для того щоб уникнути деяких помилок в роботі бензинової системи в електронний блок керування інтегровані емулятор тиску і рівня палива.

І звичайно ж польський виробник не забув про двигуни з прямим впорскуванням, для яких пропонується високотехнологічний блок керування STAG 400 DPI. Цей ЕБК завдяки спеціалізованим прошивкам дозволяє грамотно налаштувати газобалонну систему на більшості сучасних TSI, TFSI, GDI і інших моторів з прямим впорскуванням палива. STAG 400 DPI завдяки спеціальним алгоритмам роботи забезпечує бінарний режим суміші при якому основу складає газоповітряна суміш, а бензин подається в невеликих кількостях для того щоб уберегти від перегріву і закоксування бензнові форсунки, розташовані в цих моторах безпосередньо в циліндрах.

Пропан-бутанові редуктори STAG

STAG R01 - пропан-бутановий редуктор призначений для автомобілів з двигунами потужністю до 150 к.с. (чорний) або 250 к.с. (червоний). STAG R01 містить вдосконалені елементи, які відповідають за регулювання тиску на виході і суттєво впливають на підвищення стабільності роботи пристрою. При цьому STAG R01 гарантує стабільний тиск газу в різних режимах роботи двигуна. До того ж STAG R01 в порівнянні з аналогічними продуктами інших виробників, більш стійкий до перепадів тиску, пов'язаних зі зменшенням рівня газу в балоні і забрудненнями.

STAG R02 - одноступінчатий пропан-бутановий редуктор для автогазових систем потужністю до 136 к.с. Головними перевагами даного редуктора є невеликі габарити і конструкція, що складається з двох алюмінієвих виливок і кришки. Таке виконання забезпечує стабільну роботу редуктора навіть при низьких температурах. STAG R02 також характеризується дуже ефективним нагріванням, що гарантує швидке перемикання на газ. Крім цього, редуктор STAG R02 оснащений унікальною системою стабілізації тиску, що забезпечує стабільність роботи в різних режимах роботи мотора.

reduktora.png

Газові форсунки STAG

Для автогазових систем працюючих на пропан-бутані або метані, компанія AC S.A. пропонує форсунки STAG W02 і форсунки STAG W03. Модель W03 це одиночні форсунки, а STAG W02 це рейкова версія. Але щодо функціоналу їх конструкція практично ідентична, а окремо варто виділити використання спеціальних матеріалів з високою стійкістю до температурних режимів.

Кількість складових елементів форсунок STAG W02 і W03, обмежено до необхідного мінімуму, а рухливі елементи мають спеціальне покриття що забезпечує мінімізацію тертя. Завдяки цьому досягаються високі показники часу відкриття/закриття (2,0 / 1,0 мс), що гарантують високу продуктивність і точність дозування газового палива.

Виробник подбав і про уніфікацію, пропонуючи можливість установників самостійно змінювати жиклери, підбираючи форсунки по потужності двигуна (до 45 к.с. на циліндр). Для двигунів більшої потужності пропонується версія - STAG W02 BFC (до 57 к.с. на циліндр).

Компоненти ГБО STAG

Крім основних складових газобалонного обладнання, компанія AC S.A. пропонує під торговою маркою STAG масу інших компонентів ГБО. Для автомобілів де потрібна установка додаткових пристроїв, AC S.A. пропонує різні емулятори: бензинових форсунок (STAG ISE-D4, STAG ISE - VK, STAG-EU4, STAG2-E6, STAG2-E4, STAG-E1-2), рівня палива (STAG FLE-FC, STAG FLE-P, STAG FLE-P, STAG FLE-JC), тиску палива (STAG FPE-GM, STAG FPE-V, STAG FPE, STAG FPE-A). Також у STAG є датчики тиску газу (STAG PS-02 PLUS, STAG PS-04), варіатори кута випередження запалювання (STAG TAP-03, STAG TAP-02), перемикачі бензин / газ (STAG2-W, STAG2-G, LED GoFast, LED 300, LED 401, LED 300 / 401B, LED-500), блоки чіп-тюнінгу (STAG TUNING), інтерфейси (USB, STAG Bluetooth Next) і навіть діагностичне обладнання для майстерень (STAG AFR, автосканер SXC 1011).

STAG: краще ГБО для будь-яких рішень

Bars Search Phone Arrow down Super ellipses Times solid Plus solid File Book Monitor File download