Компанія

Про компанію

AC S.A. – лідер галузі

Відмінна якість
Компанія пропонує інноваційні рішення автомобільних газових систем працюючих на пропан-бутані або метані. Феномен марки STAG робить його провідною компанією в Польщі та світі.

Найбільша компанія у Польщі по виробництву ГБО

AC S.A. має більше 50% частки на внутрішньому ринку Польщі. Досвід і постійний розвиток протягом 30 років ставить компанію на позицію лідера у галузі розробки та виробництва автогазовых установок. У компанії працює більше 800 співробітників, що робить AC S.A. одним з найбільших роботодавців у північно-східному регіоні Польщі.

Стабільний і сильний партнер
AC S.A. це стабільний і надійний партнер. Ми експортуємо продукцію в 50 країн світу, відкриваємо відділи, налагоджуємо торгові відносини. У 2018 році частка експорту становила більше 63% загальних доходів компанії.

AC S.A. це лідер в області:

 • виробництва і продажу вузлів і комплектів автомобільного ГБО
 • виробництва і дистрибуції автомобільної електроніки
 • дистрибуції автозапчастин

Сучасні виробничі потужності

Позиція лідера Компанії в області розробки та виробництва автогазових установок була досягнута завдяки сучасному технічному парку, який характеризується точністю, швидкістю та надійністю. Більшість компонентів виробляються на основі повністю автоматизованих, точних та високоефективних технологічних ліній, що включають в себе машини та пристрої, вироблені світовими лідерами їхніх - Fuji, Speedline Technologies та Ersa. Щоб зберегти лідируючі позиції в галузі, AC SA постійно модернізує свої технології та обладнання. Виробництво в AC SA здійснюється у трьох основних виробничих відділах: електроніка (включаючи SMD), електронні компоненти та механічний відділ.

Науково-дослідний центр

Науково-дослідний центр займає більше 2000 квадратних метрів, на яких проводяться випробування і дослідження всього обладнання, що випускається. Це спеціалізовані лабораторії, в яких створюються нові ідеї. Це тестова зона – стенд для випробувань двигунів, стенд тягових роликових випробувань, майстерня, в якій здійснюється переобладнання транспортних засобів на газ. Це, нарешті, армія технічних фахівців – кваліфікованих і досвідчених електронщиків, механіків та ІТ-спеціалістів. Центр працює на основі співпраці між різними відділами компанії, де інтенсивні науково-дослідні роботи дозволяють використовувати нові технології для живлення механічних двигунів альтернативними джерелами енергії.

AC S.A. в світі

Якість та надійність продукції під торговою маркою STAG підтверджують сертифікати та міжнародні дозволи, надані в десятках країн. Щоб зберегти цю тенденцію, компанія постійно встановлює нові ділові контакти з провідними світовими виробниками. Співпраця на міжнародній арені дає компанії AC S.A. новий досвід, а також дозволяє гнучко адаптувати свої пропозиції під потреби місцевих ринків.

AC S.A. в Україні

На території України ексклюзивним дистриб'ютором продукції AC S.A. є компанія Авто Газ Глобал, яка має розгалужену мережу своїх представників у всіх регіонах. Провідні ринкові позиції дозволяють нам запропонувати клієнтам найбільш лояльну цінову політику як в оптовому, так і в роздрібному сегменті. Регулярні поставки і складські запаси гарантують наявність всього необхідного газобалонного обладнання. Ми забезпечуємо мінімальний час отримання товару за рахунок розвиненої мережі регіональних складів і можливості відправки через будь-яку з діючих служб доставки.

Будучи лідером ринку ГБО компанія Авто Газ Глобал випереджає всіх конкурентів стежачи за змінами споживчого попиту і постійно удосконалюючи свою діяльність. Постійні інвестиції в розробки і технології дозволяють нарощувати обсяги продажів і збільшувати кількість переобладнаних автомобілів.

Мережа автогазових СТО PROFIGAS

Мережа СТО PROFIGAS - один з найперспективніших і масштабних спільних проектів компанії Авто Газ Глобал та польського виробника ГБО під торговою маркою STAG, компанії AC S.A. При цьому Авто Газ Глобал має більше 15 років досвіду роботи з ГБО в Україні, а AC S.A. розгалужену сервісну мережу в Польщі і безліч представництв в Європі.

Ідея створення мережі автогазових СТО народилася ще в 2004 році, а вже на сьогоднішній день Мережа автогазових СТО «PROFIGAS» об'єднує 65 авторизованих і Партнерських Сервісних Центрів «STAG». Станції технічного обслуговування розташовані в 40 найбільших містах України і покривають практично всі регіони країни.

Історія STAG

Створення компанії AC

Створення компанії «АС» та заводу по виробництва автозапчастин: підігрівачів палива для дизельних двигунів, виробництво автозапчастин та механічних компонентів для автомобілів.

Перший експорт

Налагодження співпраці з італійським контрагентом в області імпорту автомобільної електротехніки.

Розширення асортименту

Виробництво товарів з синтетичних матеріалів (паливопроводи, ізоляційні стрічки, плавкі запобіжники). Налагодження співпраці з польськими виробниками вантажних автомобілів і автобусів: "Star", "Jelcz" і "Autosan".

Постачальник електроніки

Співпраця з білоруським підрядником щодо імпорту випрямляючих діодів. Розробка та виробництво повної електричної контрольної установки для автомобілів Star. Отримання статусу постачальника автомобільних електричних компонентів для польських автовиробників.

Електричні джгути

Налагодження співпраці з німецьким контрагентом в області виробництва і експорту електричних джгутів.

AC BHZ

Засновано офіс зовнішньоекономічної діяльності (AC Biuro Handlu Zagranicznego), основним напрямком якого є експорт.

Перший STAG

Розширення діяльності компанії за рахунок оптового та роздрібного продажу продукції AC Wytwórnia Części Samochodowych S.C. ppfOD – нові продукти: сімейство STAG: E, G, W, L, 50 100 - електронні системи керування для автомобільних газових установок.

ISO 9001:2000

Отримання сертифікату управління якістю ISO 9001: 2000

Нові продукти

STAG 200 - для технологічно розвинених послідовних електронних контролерів для автомобільних газових установок. Готові комплекти газових установок MINI KIT AC. Найбільш економічна версія контролера STAG-L.

STAG 300

Нові продукти:

 • Контролери з використанням інтерфейсу CAN;
 • Розробка та виробництво STAG 300 в алюмінієвому корпусі;

AC S.A.

Трансформація в акціонерне товариство AC SA.

Нагороди та відзнаки:

 • "Ambasador Biznesu Podlasie" - найбільша частка експорту у продажах у 2006 році;
 • "Gepardy Biznesu 2007" у категорії "Найбільш динамічна компанія Подляського воєводства" за збільшення ринкової вартості;
 • 1 місце в категорії "Виробництво" в рейтингу "Ранковий кур'єр Інновації 2007".

Нові продукти:

 • новий інтерфейс USB для автогазових систем;
 • клапани газу Valtex, нова тракторна панель для фермерів.

Розвиток компанії

 • триразове збільшення виробничих потужностей для контролерів автомобільних газових установок;
 • збільшення виробничих площ на 5500 квадратних метрів;
 • придбання автоматизованої виробничої лінії, в тому числі автоматичного монтажу SMD, ливарних машин з різними діаметрами і автоматичних машин для збирання джгут проводів;
 • запуск власного інструментального цеху, оснащеного сучасними машинами та пристроями;
 • впровадження інтегрованої ІТ-системи, що підтримує управління класом MRP/ERP;

Нагороди та відзнаки:

 • 1 місце на змаганнях "Ambasador Biznesu Podlasie 2008"
 • VI місце в регіональному рейтингу Puls Biznesu "Gozele Biznesu";

Нові продукти:

 • варіатори випередження запалювання;
 • емулятори для правильної індикації рівня палива FLE-P;
 • STAG 4: продукт зменшеного розміру, призначений для 4-циліндрових двигунів.

Виробництво механіки

Повторна сертифікація системи управління якістю ISO 9001: 2008.

Нагороди та відзнаки:

 • "Краща компанія року 2009" та 1 місце в категорії "Найкраща ефективність ведення бізнесу в 2009 році" в рейтингу „Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw"

Нові продукти:

 • STAG 300 plus з 3D графічною картою;
 • STAG 300 Premium - нове покоління контролерів для автомобільних газових установок, що співпрацюють з OBD автомобіля;
 • Редуктор - механічний компонент для автомобільних газових установок власного виробництва;

STAG 300 Premium

Придбання та впровадження системи Oracle для управління проектами - PRIMAVERA P6. Участь у пілотній програмі з азіатським виробником у галузі заводської установки ГБО на нові авто.

Нагороди та відзнаки:

 • Інноваційна компанія в регіональному випуску конкурсу "Національні лідери інновацій та розвитку"
 • ІНПРО 2011 - для STAG-300 premium та сканера SXC1011 на Міжнародній виставці GasShow;

Нові продукти:

 • SXC1011 – діагностичний сканер, який дозволяє читати, діагностувати і стирати обрані коди помилок, а також переглянути поточні робочі параметри;
 • Реєстратор параметрів призначений для запису робочих параметрів ГБО під час роботи двигуна авто на газовому паливі.

Фондова біржа

11 серпня Компанія дебютувала на головній торговій площадці Варшавської фондової біржі. Початок будівництва Центру досліджень та розробок;

Нагороди та відзнаки:

 • Forbs Diamonds - 21 місце у загальнонаціональному рейтингу;
 • 29 місце серед найбільш інноваційних компаній у Польщі, згідно рейтингу Інституту економіки Польської академії наук та MSN Scientific Network;
 • INPRO 2011 - для STAG 400 DPI на Міжнародному виставковому шоу GasShow;

Нові продукти:

 • STAG 400 DPI МОДЕЛЬ А1 – контролер для двигунів з безпосереднім впорскуванням палива групи VW (як один з перших, щоб забезпечити точне дозування газу у всьому діапазоні обертів);
 • STAG-4 Plus - мініатюрний мікропроцесорний контролер з дуже широкими параметрами конфігурації;
 • STAG 300 ISA II – контролер на базі перевіреної і надійної системи STAG 300 PLUS, був покращений за рахунок оснащення його з використанням інтелектуальної системи автоадаптації другого покоління;

STAG-4 QBOX

Відкриття Центру досліджень та розробок

Нові продукти:

 • STAG-4 QBOX
 • STAG DIESEL

Сучасне виробництво

Модернізація виробничих потужностей

Нові продукти:

 • STAG QBOX PLUS
 • STAG GoFast

Інноваційні продукти

Відкриття відділу в Перу

Розробка мобільної програми для Android-систем

Нові продукти:

 • STAG AC W03
 • STAG AC R02
 • STAG R14
 • STAG R01 CS
 • STAG TUNING

Q-генерація

Виробництво інноваційних блоків керування Q-генерації

AC Italy

Відкриття другої іноземної філії компанії в Італії під назвою AC Italy.

STAG QMAX Basic

Нові продукти:

 • Q-покоління STAG QMAX Basic
 • S Power Chip
 • Agro Tunning: для тракторів.
Bars Search Phone Arrow down Super ellipses Times solid Plus solid File Book Monitor File download