Монтажникам

Продаж

Ми допоможемо зробити ваш власний бізнес у сфері газобалонного обладнання процвітаючим. І готові стати для вас надійним постачальником якісного Європейського ГБО. Великі складські запаси наших представництв та дилерів дозволяють зібрати замовлення будь-якої складності та обсягу. Вся техніка яку ми виробляємо та пропонуємо доступна для оперативного замовлення, а при відсутності деяких комплектуючих ви можете зробити замовлення просто зв'язавшись з нашим менеджером.

Після оформлення заявки, ми докладемо максимум зусиль для того щоб доставити необхідне обладнання в найкоротші терміни. Для цього використовується як власний транспорт, так і будь-які логістичні служби. Весь шлях проходження товару від виробника до місця доставки теж відслідковується в режимі онлайн, тому ви будете гарантовано знати дату та час доставки, а при будь-яких змінах обов'язково попереджені.

Продаж

Техпідтримка

Покупцям ГБО або клієнтам, що переобладнали автомобіль з використанням ГБО STAG, ми пропонуємо повну технічну підтримку від моменту покупки або установки і протягом усього життєвого циклу газобалонного обладнання. Для оперативного вирішення питань, наші фахівці завжди доступні в телефонному режимі, або за допомогою спеціальних інтернет-каналів (e-mail, Viber, Skype і т.д.).

Все ГБО, що постачається на ринок України, проходить повну адаптацію, та обов'язкове тестування. Враховуючи високу технологічність сучасних авто та постійне вдосконалення автогазового обладнання, далеко не всі установники мають змогу оперативно відслідковувати зміни. В такому випадку ми пропонуємо послугу «Шефмонтаж». Наш технічний фахівець, чудово орієнтується в даному обладнанні, готовий виїхати практично в будь-який куточок країни надати необхідні консультації та допомогу в установці і налаштуванні системи.

Навчання

Наше представництво в Україні працює в сфері ГБО для автомобілів понад 15 років, а головне завдання компанії – навчити і підготувати професійні кадри в сфері газобалонного обладнання. Для всіх бажаючих освоїти встановлення ГБО ми пропонуємо спеціальні курси навчання у сучасній Академії «АВТОГАЗ». Академія працює вже більше 10 років, а те чого навчають в Академії «АВТОГАЗ» ніколи не розкажуть в інших навчальних закладах.

Викладачі Академії «АВТОГАЗ» – це практикуючі технічні фахівці, які щодня працюють з людьми, автомобілями і газобалонним обладнанням. Вони регулярно вдосконалюють свій рівень і проходять курси підвищення кваліфікації безпосередньо у виробника ГБО, а також тісно співпрацюють з розробниками і техніками.

Академія «АВТОГАЗ» пропонує курси різної складності, то ж навіть якщо ви нічого не знали про ГБО раніше, приходьте до нас і ми вас всьому навчимо.

Завантаження

Bars Search Phone Arrow down Super ellipses Times solid Plus solid File Book Monitor File download