Встановити STAG

Чому STAG?

  • Електроніка найвищої якості забезпечує високий комфорт експлуатації;
  • Широкі можливості контроллерів з постійним розширенням функціоналу;
  • Можливість монтажу обладнання практично на будь-який автомобіль;
  • Можливість сервісного обслуговування на території всієї країни;
  • Технічна підтримка безпосередньо від виробника.
Продаж

Встановлення ГБО

В Україні близько 60% авто з газобалонним обладнанням використовують саме ГБО торгової марки STAG. Це інноваційне, якісне та надійне обладнання заслужило довіру користувачів і ми пропонуємо вам реальний варіант зекономити на дорогому бензиновому паливі. Встановлюйте ГБО STAG та експлуатуйте авто на дешевому на екологічно чистому газовому паливі.

В асортименті STAG є обладнання для автогазових систем 2 покоління, ГБО 4 покоління та надсучасні автогазові системи для двигунів з прямим впорскуванням палива. До того ж, компанія AC S.A. пропонує повний спектр обладнання (контролери, редуктори, форсунки, мультиклапани та ін.), що пройшло повну адаптацію до українського газового палива, а це гарантує його високу надійність на тривалий термін безпроблемної експлуатації.

ГБО STAG від офіційного представника в Україні, гарантує високу якість, надійність та швидку окупність. ГБО STAG – довершені автогазові системи для вашого авто!

Сервіс ГБО

Незважаючи на те, що сучасне газове обладнання STAG це ГБО найвищої якості, проблеми можуть виникнути через природний знос деталей, в результаті чого збільшується витрата газу або з'являються провали при розгоні автомобіля. Саме тому крім встановлення важливо мати ще й кваліфікований сервіс.

Встановивши ГБО STAG в Україні ви отримуєте повній технічній супровід та підтримку на протязі всього експлуатаційного періоду. Компанія AC S.A. спільно з компанією Авто Газ Глобал сформували мережу автогазових СТО PROFIGAS, що охоплює всю територію України.

Звернувшись до професіоналів СТО PROFIGAS ви можете оперативно розраховувати на вирішення будь-яких проблем. Спеціалісти PROFIGAS на професійному рівні виконають діагностику проблем і регулювання ГБО із застосуванням якісного інструментарію та обладнання.

Карта СТО

Bars Search Phone Arrow down Super ellipses Times solid Plus solid File Book Monitor File download